Haber

AK Parti İl Başkanı Kabaktepe ilk kez açıkladı! İşte büyük İstanbul mitinginin tarihi

  • HABER7 – ÖZEL

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Haber7 ile ilgilionun konuğuydu. Haber7 Genel Yayın Yönetmeni Osman Ateşliile ilgilimoderatörlüğünde Türkiye’nin siyasi gündemine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Başkan KabaktepeGenel seçimler öncesi İstanbul’da yapılacak mitingle ilgili ilk kez bilgi verildi. Haber7aracılığıyla paylaşıldı

insanların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ErdoğanÖzlem ve sevgilerini dile getiren Kabaktepe, 7 Mayıs’taToplantıda bir milyonun üzerinde katılımcı olabileceğini, söz konusu etkinliğin saati ve diğer detaylarının da önümüzdeki günlerde öğrenileceğini belirtti.

NİYET AÇILIŞI, KARŞILAŞILAN GÖRÜNÜM BİRLEŞTİRİLMESİ

AK Parti heyetinin son olarak açılış niyetiyle Bağcılar’a gittiğini ancak vatandaşların gösterdiği ilgi nedeniyle etkinliğin mitinge dönüştüğünü söyleyen AK Parti İl Başkanı Nuri Kabaktepe, Pendik’te yeni ve benzeri bir toplantının yapılacağını söyledi. :

İSTANBUL 7 MAYIS’TA ‘CUMHURİYET’ OLACAK

Geride bıraktığımız seçim dönemlerinde düzenlenen yeni bir ‘vücut gösterisi’ toplantılarının 7 Mayıs Pazar günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde düzenleneceğini vurgulayan Lider Kabaktepe, etkinlikle ilgili ilk bilgileri şu sözlerle duyurdu:

KAYNAK: HABER7

haber-manyas.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu