Yaşam

Ne zaman yayınlanacak? Amerikan Romantik Komedi Dizisi ‘Royal Pains’ Türkiye’ye Uyarlanıyor!

Son zamanlarda dünyanın birçok yerinden diziler Türkçe uyarlamalarla ekranlara geliyor. Bunlardan bir yenisi Amerikan yapımı Royal Pains’i içeriyordu. Genç bir doktorun yaşadıklarını anlatan dizinin Kanal D ekranlarında yayınlanması bekleniyor. Detaylar burada…

Kaynak:https://www.birsenaltuntas.com/dizi/k…

Gerçekler televizyonda yaz dönemine doğru ilerlerken yeni dönem dizilerinden haberler de gelmeye başladı. Bu haberlerden biri de Kanal D’den geldi!

Birsen Altuntaş’ın haberine göre Kanal D, Amerikan dizisi Royal Pains’in uyarlamasını çekmek için kolları sıvadı.

‘Dönence’ adlı bir uyarlamayı ekranlara sunmaya hazırlanan Kanal D, Royal Pains ile birlikte iki uyarlamayı ekrana getirecek gibi görünüyor.

Başak Soysal’ın yönetmenliğini üstleneceği bilinen Royal Pains uyarlamasının Türkiye uyarlaması ve oyuncularla ilgili herhangi bir gelişme yaşanmazken, dizinin oyuncu kadrosu çalışmalarına başlandığı açıklandı.

Peki, Royal Pains’in Amerikan uyarlamasının konusu nedir?

Dizinin başrol oyuncusu başarılı doktor Hank Lawson hastanede aynı anda iki hastayı ameliyat etmek zorunda kalır ve öncelik olarak bir sokak çocuğuna karar verir ve önce onu ameliyat eder. Diğer hastanın ameliyattan sonra öldüğünü öğrenen Lawson, ölen hastanın hastanenin en büyük bağışçılarından biri olması ve kimsenin ona iş vermemesi üzerine kovulur.

Bir komedi-drama dizisi olan Royal Pains, doktor Hank Lawson’ın işini kaybettikten sonra hayatında nasıl yeni bir sayfa açtığını ve bu yolda başına gelenleri anlatıyor.

Oyuncu kadrosunda Mark Feuerstein, Paulo Costanzo, Reshma Shetty, Brooke D’Orsay, Ben Shenkman, Jill Flint ve Campbell Scott’ın yer aldığı dizinin Türkiye uyarlaması için nasıl bir kadro oluşturulacağı merak konusu. Amerikan uyarlaması!

Yaz sezonunda yayınlanması beklenen dizi şimdiden merak uyandırdı. Bakalım Royal Pains’i nasıl uyarlayacağız?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu