Yaşam

Oğuzhan Koç, ayakkabısıyla dalga geçen fenomeni açıklayarak öfke kustu: Şerefsiz, alçak

Demet Özdemir ile 8 aylık evliliğini noktaladı. Oğuzhan Koçpaylaşımları ve giyim tercihleriyle sıkça karşımıza çıkıyor. dergi gündemdedir. Ayakkabı tercihleriyle alay konusu olan Koç, uzun süredir ismi bilinmeyen paylaşımlarda bulunan fenomen Gossippasta’nın kimliğini ortaya çıkararak sert ifadeler kullandı.

“HER GÖZ OLURSA SELAM OLURKEN SAKLAŞACAĞIZ”

Gossippasta tarafından ilginç ayakkabıları mizahla paylaşılan Oğuzhan Koç, Gossippasta ismini paylaşan kişinin Çağla Çetin olduğunu ortaya çıkardı. Bununla da yetinmeyen şarkıcı, Çetin’i hedef alarak şunları yazdı: “Göz göze geldiklerinde selam verirken tir tir titreyenler, tuhaf takma adların (ne ad ne de soyadı) arkasına saklanarak hiçbir katma değer yaratmadan yolunu bulmaya devam ediyor. postlarımızın arasına terlik ve tayt bağlayarak hayata.”

“Onurlu, yasadışı savaşan parazitler”

“Sosyal medyanın paraziti, bu şerefsiz, kaçak insanlara prim veren, takip eden, fotoğraf çeken, kendince paparazzilik yapan herkes en az bu insanlar kadar alçaktır. Yeni dünyanın asalağı size bol şans. Ben” ve temsil ettiğim değerler, ürünlerim, duruşum, fikirlerim bu ucuzluğun en büyük kaybedenleri.”Bundan sonra asalağım Çağla isimli bir arkadaş yarın bakalım kim olacak. Birinin sana yerin, yerin ve işe yaramazlığınla ilgili her şeyi öğretmesini bekliyordum. Yani bendim. Görelim.”

“SİMİT CANLI ONUR SAT”

Daha sonra Gossippasta’nın hesabını paylaşan Oğuzhan Koç, “Bundan sonra vatandaşlarını tanınmış isimlere göndererek her yerden fotoğraf ve görüntü alarak para kazanmaya çalışan Çağla ve Çağla gibi tüm ücretsiz hesapları ifşa ediyorum. ve sayfalarında paylaşıyorlar. Simit sat, onurlu yaşa. Al seni meçhul şarkıcı.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu