Yaşam

Irmak Arıcı ‘Eften Püften’ dedi

İSTANBUL (İGFA) –Türk Pop Müziği’nin yeni nesil güçlü kadın yazar ve yorumcularından Irmak Arıcı’nın başarılarla dolu bir kariyeri var.

Mustafa Ceceli ile düet yaptığı “Gece Gibi Kalbin”, “Yağmurum Ol”, “Güya”, “Mevzum Derin” ve “Gün Batımından Önce” adlı müzikleriyle yüz milyonları aşan dinleyici sayısına ulaştı.

Irmak Arıcı, müzik yolculuğunda iddialı bir müzikle bir kez daha hayranlarının karşısına çıkıyor: “Eften Püften” yeni müziğiyle yeniden dijital platformlardaki rekorlarını kırmaya hazırlanıyor. Söz ve müziği Irmak Arıcı ve Ömer Uçar’a ait olan müziğin düzenlemesini Arem Özgüç, Arman Aydın ve Mehmet Erden yaptı. “Eften Püften” klibi Murat Küçük yönetmenliğinde çekildi.

BABASINA KARŞI AMA…

Mesleğini ve müzik söylemeyi çok sevdiğini dile getiren Irmak Arıcı, “Şarkı söylerken fısıldayarak kalpleri titretebilirsiniz” dedi. Arıcının yeteneği aileden gelir. Babası bağlama çalıyor, ablası müzik öğretmeni. Arıcı, “Annem babam Türk Sanat Müziği korosundaydı. 6 yıl onlarla gittim. Şarkı sözü aşkım ortaokulda başladı. Babam müzik yapmak istediğimi öğrendiğinde ‘Bu kapıdan çıkarsan bir daha gelemezsin’ dedi ama şimdi çok mutlu.

haberarsuz.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu