Haber

Ekinci, kırsalda Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek istedi

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, 28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimleri için kırlara gezi düzenleyerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan kendisine destek istedi.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci hafta sonunu kırsal mahalleleri doyasıya gezerek geçirdi. Kırsal kesimdeki Selçuk, Germen, Kavurga ve Sulutepe Mahallelerini ziyaret eden Ekinci, vatandaşlarla görüşmeye geldi. Vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Ekinci, 14 Mayıs’ta yapılan seçimlerde AK Parti’ye verilen takviye için halka teşekkür etti. 28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimi için halkın bir kez daha sandık başına gideceğini belirten Ekinci, vatandaşlardan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermelerini istedi. Vatandaşları sandık başına gitmeye davet eden Ekinci, “14 Mayıs’ta olduğu gibi 28 Mayıs’ta da hemşehrilerimiz ve tüm Viranşehirli seçmenlerimizi birlikte sandık başına gitmelerini rica ediyoruz. İrademizi sandığa yansıtalım. 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a oy verin. Cumhurbaşkanımıza verelim, Cumhurbaşkanımıza sahip çıkalım” dedi.

Sellerk, Germen, Kavurga ve Sulutepe Mahallelerinin ileri gelenleri de kendilerini ziyaret eden Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’ye teşekkür etti. – ŞANLIURFA

habersusurluk.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu